caffѐ mio kimdir?

Biz; genç ve ruhu gençlerden oluşan bir işletmeyiz.

Yiyip içtiğimiz, gidip gördüğümüz, gezdiğimiz sadece bizim olsun diyenlerden değiliz.

Bizim memlekette olsa nasıl olur, bizim insanımız ne isterdi, ne beklerdi diye aklını durduramayanlardanız.

İtalya gezilerinin sonunda kahve aşkına ve bu aşkı paylaşma arzusuna dönüşeceğini nereden bilebilirdik?

benim kahvem

Sunumu ve kişiye özel uygulamaları ile “Benim Kahvem” mottosuna sahiptir.

mio; temizliğe, düzene önem veren, kendisini tercih edenlere ve isteklerine daima saygı duymayı ve mutlu etmeyi benimsemiş bir markadır.

mio; küçük dokunuşların büyük keyiflere ulaştırdığını asla unutmaz…

mio yorumu

“Tam da istediğim gibi” Demeniz için…

Kahvenin bol köpüklüsünü, çayın biraz açığını istemeyi seven bizlere; fabrikasyon bir standart sunmayı misafirperverliğimize uzak bulduk.

mio, yiyip içeceği şeyleri çalışıp öğrenmeden, rahatça sipariş vermek, kendini özel hissetmek ve biraz da nazlanmak isteyenler için…

Yani kreması az ama karameli daha fazla ya da kahvesi çok ve sütü de pek bol bir kahve istemek herkesin hakkı.

hızlı ve kaliteli servis

Kahvenizi kaliteden asla taviz vermeden sizlere hızla sunuyoruz…

İtalyan kahve kültürünü ve lezzetini, İtalyanca “benim” anlamındaki mio kelimesi ile perçinledik.

Elbette mio yorumu ile…

Çünkü emeğin ve özenin, tazelik ve kalite ile birleştiğinde kusursuz sonuçlar verdiğini biliyoruz.

Görüp yaşadıklarını, kendi bilgi ve deneyimi ile birleştirip “ikram” etmeyi isteyen “yerli” yatırımcıyız. Sizdeniz, bizdeniz, Türkiyedeniz!

Okulunuza, sokağınıza komşu gelmek istedik. Sizi evinizdeki kadar rahat ağırlamayı hedefledik. Yakın bir arkadaşın samimiyetini kaybetmeden, ikramları ve lezzetleri abartmadan var olmayı seçtik.

İtalyan kahve kültürünü ve ayrıcalığını, kendi yorumumuz ile sunmayı hedeflemiş bulunuyoruz. 2014 yılı başında hayata geçen bu fikrimizi bize gelerek destekleyen her yaş ve kültürden konuğumuz bize güç verdi.

Samimiyetimiz özümüzü korumamızı sağladı. Tazelik ve mio’nun sihirli reçetesi lezzeti getirdi. Hızlı servisimiz ile buluşan özelliklerimiz de sizleri bize kazandırdı.

mio gösteriş değil, hoş sohbet buluşmalar için düşünüldü. “Bi kahve” diye başlayan buluşmalara güzel bir ağız tadı ve kaybolmasın istediğimiz dostlukları vaat ediyor. Mahalle kültürünü tekrar canlandırmak isteyenlere abartısız salonu, sempatik mutfağı ile “hoş geldiniz” demek için oluşturuldu.

Tıpkı evlerimiz gibi… İçeride oturan herkesin birbirini görebileceği kadar ideal büyüklükte. Tabi ki rahat koltuklar ve sandalyelerde sohbet etmeyi, kitabını okumayı, ders notlarına ya da tabletine göz atmayı sevenler için ideal bir “ortak nokta”.

Samimi ortamında kahveyi tam da istediği içmek isteyenler için…

mio; farklılık yaratmak ve sürdürülebilirlik için kalite, güvenilirlik, samimiyet, vizyon ve akılcı fiyatların şart olduğuna inanmaktadır.

mio; üniversitelerde, havaalanlarında, işlek caddelerde, iş merkezlerinde, AVM’lerde, büyük konut sitelerinin sosyal alanlarında, ideal ve sempatik büyüklükler ile bulunmayı yapısına uygun görmektedir.

mio sizlerden aldığı güç ve doğal bir büyüme ile şubeleşmeyi planlarken, tek merkezden yönetimi benimseyen bir anlayışa sahiptir. Gereksiz yüklerle işletmeyi hantallaştıran maliyetlerden kaçınır.

Müşterilerine bu maliyetleri ödetmekten kaçınan bir anlayış benimsemiştir.

kariyer

mio bünyesinde çalışmak için lütfen başvurunuzu ve kısa özgeçmişinizi bize iletin: info@caffemio.com.tr